fbpx

O mnie:


Od kilku lat pomagam takim osobom jak Ty, tworzyć firmy i budować koncepty franczyzowe. Mam do tego niezbędne doświadczenie i talent. Prowadzę grupę na Facebooku (link niżej) gdzie wspieramy się wzajemnie i motywujemy. Publikuje też nagrania live. Zapraszam Ciebie do uczestniczenia w darmowych Webinarach, na których wspólnie budujemy franczyzy. Informacje na temat Webinarów publikuje na naszej grupie Facebook.
Projekt bez tytułu-71
Projekt bez tytułu-72
Projekt bez tytułu-70

Sukcesy


Posiadam sprawdzone metody budowania firm i systemów franczyzowych. Jestem właścicielem kilku konceptów + stworzyłem ponad 20 dla swoich Klientów. Mój kurs "21 dni do własnej sieci franczyzy" został pobrany już 1300 razy. Teraz mogę pomóc i Tobie.
 

Krótkie CV:


Ukończyłem studia magisterskie w trybie dziennym na wydziale Prawa UMCS w Lublinie. W międzyczasie odbyłem kilka praktyk w renomowanych kancelariach prawnych na terenie Lublina. Podczas studiów założyłem pierwszą działalność gospodarczą.


Od kilku lat jestem w Zarządach wielu spółek prawa handlowego na terenie kraju, a także za granicą.Od 2018 - Prezes Zarządu Oleśnickiej Fundacji Rozwoju Sportowego Od 2015 - Prezes Stowarzyszenia Młodych Przedsiębiorców z Wrocławia

Przeszedłem wiele branż i nabrałem potężnego doświadczenia. Wdrożyłem kilkanaście systemów franczyzowych, pomogłem wielu przedsiębiorcom. Aktualnie dziele życie zawodowe pomiędzy prowadzeniem własnych firm, a pomaganiem w budowaniu systemów franczyzowych.

W kapitule oceniającej pomysły na StartUp

Podczas szkolenia dla przedsiębiorców

W ramach cyklu spotkań mojego Stowarzyszenia.


A teraz trochę prywaty :)

Z synem na zawodach IronMan :) Triathlon i biegi górskie to moja pasja :)