fbpx

Grab Your Free Ebook

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

DOstęp do: Franczyza - Instrukcja obsługi

Czyli jak znaleźć idealny system franczyzowy. Kompendium wiedzy!

Do końca promocji zostało:

The timer has expired!
UWAGA: tRWA PRZEDSPRZEDAŻ !!!

DLACZEGO WARTO PRZYSTĄPIĆ DO SIECI FRANCZYZOWEJ?

4 GŁÓWNE POWODY DLA KTÓRYCH OPŁACA SIĘ WZIĄĆ FRANCZYZĘ:


POWÓD 1

SPRAWDZONY MODEL BIZNESOWY

Otrzymujesz sprawdzony system zarobku. Franczyzodawca przekazuje Ci know-how i całe zaplecze, które możesz od razu wykorzystać w swojej firmie. Korzystasz z wiedzy i doświadczenia franczyzodawcy. Unikasz tym samym popełniania błędów i utraty czasu.

POWÓD 2

OGRANICZASZ RYZYKO NIEPOWODZENIA

Skoro model biznesowy sprawdził się u innych, to istnieje duża szansa, że sprawdzi się także u Ciebie. Zmniejszasz ryzyko porażki do minimum.

POWÓD 3

SZYBKI START BIZNESU

Zaczynasz "od razu" posiadając wszystkie niezbędne narzędzia już na starcie!

POWÓD 4

POSIADASZ WSPARCIE MENTORA

Dobry franczyzodawca to taki, który oferuje pomoc, wsparcie i radę na każdym etapie prowadzenia firmy. Skorzystaj z jego doświadczenia i eksperckiej wiedzy!

"FRANCZYZA - INSTRUKCJA OBSŁUGI"

Pierwszy na świecie, najbardziej kompleksowy, pełny program szkoleniowy dla wszystkich, którzy marzą o Przystąpieniu do Sieci Franczyzowych!

Szukasz franczyzy? Ten kurs jest dla Ciebie!

Praktyczny przewodnik dla osób, które rozważają wejście we franczyzę.

Jest to
kompleksowy zbiór wszystkich niezbędnych informacji, które należy uwzględnić przy wyborze franczyzodawcy. Poradnik ma na celu zabezpieczenie Twoich interesów jako franczyzobiorcy.

Bądź mądry już na etapie szukania, a nie dopiero po szkodzie.  

Krok po kroku przeprowadzę Cię przez cały proces poszukiwania idealnej franczyzy. Takiej, która będzie bezpieczna, zyskowna, a co najważniejsze skrojona pod Twoje potrzeby.

Każda franczyza jest inna. Każdy człowiek jest inny. Dam Ci wszystkie niezbędne narzędzia abyś dokonał dobrego wyboru i zaczął zarabiać prawdzie pieniądze.  

Wdrożyłem ponad 20 systemów franczyzowych. Wiem jak pisane są oferty. Na co zwraca uwagę franczyzodawca i gdzie ukrywa niekorzystne zapisy.

Warto abyś poznał zagrożenia, ale także i korzyści z przystąpienia do sieci franczyzowej.

Poszukajmy franczyzy dla Ciebie! 

SKORZYSTAJ Z OFERTY PRZEDSPRZEDAŻY!

PANEL 1

Wstęp - czyli stawiamy solidne fundamenty!

Powiem Ci co to jest franczyza. Obalę mity, które narastają wokół tej tematyki. Wytłumaczę skomplikowane zagadnienia prawne - prostym językiem. Odczarujemy temat franczyz, tak aby mieć "czyste" przedpole przed kolejnymi panelami!

PANEL 2

Jak przygotować się do roli franczyzobiorcy.

Wchodząc na rynek franczyzowy warto pamiętać, że jest to rynek, na którym istnieje cały szereg zagrożeń. Szczególnie dla osób niemających do czynienia na codzień z funkcjonowaniem biznesowej rzeczywistości. Powiem Ci jak należy się przygotować, zarówno prawnie jak i psychicznie ( mentalnie ) aby z sukcesem objąć rolę franczyzobiorcy i "spać spokojnie".

PANEL 3

Model idealnej franczyzy

Każdy człowiek jest inny. Każda franczyza też jest inna. Każdy szuka czegoś innego i posiada inną motywację. Znajdziemy Twoje mocne strony, motyw - i poszukamy franczyzy "skrojonej" pod Ciebie. 

PANEL 4

Gdzie szukać ofert franczyzowych

Powiem Ci gdzie najlepiej jest szukać ofert franczyzodawców. Dowiesz się co jest sprawdza , a czego należy unikać. Wspólnie przejrzymy wszystkie możliwości zapoznania się z najnowszymi i najlepszymi ofertami. Również tymi z zagranicy.

PANEL 5

Na co należy uważać przy podpisywaniu umowy

Bardzo ważny panel. Powiem Ci na co musisz uważać, aby nie podpisać niekorzystnej umowy. Co zrobić żeby nie zbankrutować. Pokażę Ci wszystkie "kruczki" prawne stosowane przez franczyzodawców, tak żebyś miał pewność, że umowa zabezpiecza też Twoje interesy!

PANEL 6

Zachowanie podczas trwania franczyzy

Powiem Ci jak skutecznie negocjować z franczyzodawcą. Jak nie dać się "sprowadzić do parteru". Wyjaśnię także wszystkie metody na wyjście z franczyzy, tak aby zabezpieczyć Twój majątek i zaoszczędzić nerwów w przyszłości.

PANEL 7

BONUS - Case Study

Przeanalizujemy fachowym okiem oferty, wizerunki i systemy franczyzowe firm z różnych branż. Sprawdzimy teorię w praktyce. Nauczymy się na błędach innych. I skorzystamy z tego, co najlepsze. 

Dlaczego warto skorzystać ze szkolenia?
Dowiesz się między innymi:

Co to jest franczyza


Gdzie i jak szukać franczyzodawców


Plusy i korzyści z franczyzy


Minusy i zagrożenia franczyzy


Jak zweryfikować franczyzodawce


Jak nie dać się oszukać?


Na co zwracać szczególną uwagę


Jak zabezpieczyć swoje interesy


Jak wyjść z franczyzy


Jak skutecznie negocjować


Ile zainwestować we franczyzę


Czy istnieją franczyzy za 0zł


i wiele, wiele innych....


Wiedza zawarta w poszczególnych modułach szkolenia jest na tyle wartościowa i kompletna, że mógłbym zrobić z nich oddzielne szkolenia o wartości kilkuset złotych każde. Natomiast moją misją jest przekazanie Ci kompleksowej wiedzy, abyś nie musiał szukać dodatkowych informacji i zastanawiać się “co robić dalej?”


Cześć! To świetnie, że myślisz o biznesie franczyzowym!

Nazywam się Robert Kovacs, od kilku lat uczę jak stworzyć własną firmę i system franczyzowy!  Wdrożyłem już ponad 20 sieci. Mam dla Ciebie pełen pakiet wiedzy, którą gromadziłem przez całe życie.

Powierzam w Twoje ręce kompleksowe opracowanie. Otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia, aby znaleźć a potem bezpiecznie przystąpić do franczyzowej sieci. Wiem jak pisane są oferty, bo sam je pisałem. Wiem, na co zwraca uwagę franczyzodawca i gdzie ukrywa niekorzystne zapisy. Warto abyś poznał zagrożenia, ale także i korzyści z przystąpienia do sieci franczyzowej.   

Poszukajmy franczyzy razem!

Gotowy? Do dzieła!

ROBERT KOVACS

UWAGA:  BONUSY O WARTOŚCI 1500 zł !!!

DARMOWA KONSULTACJA

Osoby, które zakupią szkolenie, otrzymają bezpłatną konsultację ze mną na temat doradztwa przy wejściu we franczyzę!

Cena rynkowa: 500 zł

Dostęp do Case Study

Otrzymujesz dostęp do niepublikowanych materiałów video, w których szczegółowo prześwietlam 10 systemów franczyzowych!

Cena rynkowa: 1000 zł

GWARANCJA JAKOŚCI!

Daję 100% gwarancję skuteczności metod zawartych w tym szkoleniu. Jeżeli zastosujesz wiedzę i jakimś cudem nie przyniesie ona zadowalających rezultatów – zwrócę Ci pieniądze!

Masz teraz DWIE DROGI...

Masz teraz do wyboru dwie drogi: pierwsza jest taka, że zamykasz tę stronę i wracasz szukać “magicznych” sposobów na własny biznes.  

Druga: dołączasz do naszej społeczności i zaczynasz szukać sprawdzonego systemu franczyzowego, który umożliwi Ci zarabianie dużych pieniędzy.

DO KOŃCA PROMOCJI POZOSTAŁO JUŻ TYLKO:

The timer has expired!

CENA REGULARNA: 
1290 ZŁ 

CENA PROMOCYJNA:
490 ZŁ

© Copyright Your Company. All Rights Reserved.